✧ ZMIANA ZACZYNA SIĘ TUTAJ✧

 

W momencie kiedy podejmiesz decyzje, że nie chcesz już, żeby Twoje życie wyglądało w ten sam sposób, że chcesz coś w nim zmienić. I ja zdaje sobie sprawę z tego, że to nie jest łatwe. Nawet pokuszę się o stwierdzenie, że to jest jedyna z trudniejszych decyzji, które w życiu podejmujemy.

 

Najtrudniej jest zrobić ten pierwszy krok, ten pierwszy krok ku zmianie. Czyli zadziałać pomimo głosu krytycznego, pomimo wszystkich obiekcji, które trzymają nas przed rozpoczęciem terapii, bo nasze ego nie lubi zmian.

Ty w sercu wiesz, Ty intuicyjnie czujesz co jest dla Ciebie dobre. Najważniejsze żeby zadziałać pomimo tego wszystkiego co dzieje się w naszej głowie a mogą to być myśli w stylu

 

„Ah nie jest ze mną jeszcze tak źle”

„Inni mają gorzej”

„Skąd mam wiedzieć, że to mi pomoże”

„Bez sensu wytrzymam jeszcze trochę”

„Teraz nie mam czasu”

 

I wiele wiele więcej. To są właśnie te głosy, które skutecznie chcą nas odciągnąć od jakiejkolwiek zmiany.

Bardzo się cieszę, że tutaj trafiłaś. Bo to oznacza, że chcesz zrobić coś ze swoimi życiem. A jeśli Ty się sobą nie zajmiesz, to nikt tego za Ciebie nie zrobi.

 

Zawsze, gdy ktoś mnie pyta jak to wygląda na samym początku – odpowiadam mniej więcej tak:

„Zastanawiasz się nad tym, żeby skorzystać z terapii.

 

Często zajmuje to długi czas zanim poczujesz w sobie gotowość.

 

Hurra jesteś już gotowy.

 

Co dalej?

 

Dalej najlepiej jest działać bez analizy w oparciu o to co czujesz.

 

Czujesz, żeby zapisać się na wstępną konsultacje? Zrób to zanim Twój mózg zacznie wymyślać.

Piszesz o wstępną konsultacje, ustalamy termin na chwile przed spotkaniem stres sięga z enitu i jest tak duży, że masz w planach uciekać, udawać, że Internet nie działa lub odwołać to całkowicie

= TO NORMALNE.

 

Każdy tak ma i ja sama tak miałam, gdy przechodziłam własną terapię.

Ale jak to będzie?

Co ja mam mówić? Czy mam się na to jakoś szczególnie przygotować? Co ona sobie o mnie pomyśli?

I to jest właśnie ten najtrudniejszy krok.

 

Napisać i umówić się na konsultacje.

 

To jest właśnie ten krok, gdzie większość ludzi rezygnuje i wybiera dalsze męczenie się ze swoimi emocjami, problemami, relacjami. Jeśli uda Ci się ten krok przezwyciężyć to gwarantuje Ci, że poczujesz się lepiej.

 

Ja wiem w jaki sposób Ciebie poprowadzić, wiem jak Ci pomóc. Wiem to, bo obserwuje swoich pacjentów, bo obserwuje też siebie i widzę jak ogromne rezultaty przynosi praca z wewnętrznym dzieckiem. Tak naprawdę dzięki tej pracy praktycznie po każdej sesji będziesz czuć się lżej, spokojniej, lepiej.

Jakie metody stosuje?

Pracuje w oparciu o metodę wewnętrznego dziecka, która polega na odczuwaniu emocji zamrożonych w dzieciństwie. To czego teraz doświadczasz, w jakich relacjach uczestniczysz, jakie sytuacje do siebie przyciągasz jest odzwierciedleniem Twojego dzieciństwa, Twojego wnętrza, Twojej podświadomości. Odzwierciedleniem tego co dobrze znane i co wydaje się „bezpieczne”.

 

Teraz to Ty możesz być dla siebie takim rodzicem o jakim zawsze marzyłeś. Twoje wewnętrzne dziecko cały czas na Ciebie czeka, aż się nim zajmiesz, aż uwolnisz je od traum i niewspierających przekonań.

Dlaczego ta metoda jest tak skuteczna?

Dlatego, że działa kompleksowo, na głębokich poziomach. Na sesjach docieramy do źródła Twojego problemu, do tego od czego wszystko się zaczęło. Wzmacniamy Twoją zdrową/dorosłą część w taki sposób, żebyś Ty sam był w stanie poradzić sobie ze swoimi problemami.

 

Moim celem jest żebyś w możliwie jak najszybszy sposób mógł stanąć na nogi.

 

Praca z wewnętrznym dzieckiem różni się od innych terapii. Różni się tym, że zamiast krążyć tylko po samej powierzchni zaglądamy również do Twojego wnętrza. I to jest powód dla, którego tak wiele terapii nie działa. Bo co z tego, że świadomie wiesz różne rzeczy, skoro to nie zmienia Twoich emocji.

 

To właśnie Twoje emocje i Twoja podświadomość są kluczowe, bo to od tego wszystko się zaczyna.

Czas trwania sesji to 1,5 h (w zależności od potrzeb). Sesje mogą odbywać się poprzez: Skype/Messenger

Sesja składa się z części „teoretycznej” czyli omówienie Twojego problemu oraz części „praktycznej” czyli pracy z wewnętrznym dzieckiem

 

✧Twoja inwestycja to✧

Pojedyncza sesja 220 zł

pakiet 3 sesji 600 zł

pakiet 10 sesji 1800 zł

* Przy zakupie pakietu 10 sesji – możliwa płatność w dwóch ratach ** Z racji, że przez kilka lat pracowałam jako psycholog dziecięcy sesje prowadzę też dla osób od 16 roku życia

 

Oferuję 30 minutową darmową konsultację wstępną.

 

Dodatkowo biorąc udział w sesjach ze mną otrzymasz dostęp do grupy wsparcia na Facebooku, w której znajdują się osoby, które prowadziłam lub prowadzę w terapii. Jest to doskonała okazja do poznania nowych świadomych ludzi, wsparcia i inspiracji.

 

Zgłoszenia przyjmuję na maila: odczujemocje@gmail.com

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *