Cześć, mam na imię Dominika

Jestem psychologiem, a moja specjalność to praca z Wewnętrznym Dzieckiem i schematami zachowań. Na co dzień pomagam ludziom w nawiązywaniu kontaktu z emocjami i uzdrawianiu ran z dzieciństwa. Bazując na prostym języku i szczerej życzliwości, nadaję lekkość trudnym tematom.

Chętnie zostanę Twoją przewodniczką po zagmatwanym świecie emocji ❤️

Dominika-Paprocka-psycholog-Odczuj-emocje-kursy-o-mnie

Wiem, co czujesz. Skąd?

Dziś jestem sobą i aktywnie tworzę swoje życie. Ale kiedyś?

 • Łatwo można było mną manipulować.
 •  Zależało mi na dobru innych bardziej niż na swoim.
 • Miałam dużo cech osobowości zależnej.
 • Czułam bezradność i bezsilność w obliczu własnych emocji.
 • Niewiele mi było trzeba, by się rozpłakać.
 •  Lęk przejmował coraz większe obszary mojego życia.

Z większości nawet nie zdawałam sobie sprawy.
Dlaczego? To proste – byłam zajęta wszystkim wokół, tylko nie sobą.

Blokowałam emocje, zamiast z nimi świadomie pracować.

Też próbowałam różnych metod

To trwało kilka lat. Studiując psychologię, miałam nieco łatwiejszy dostęp do informacji o dostępnych typach terapii. Więc próbowałam kilku, szukając najlepszej. Takiej, która będzie ze mną rezonować i odpowie na moje konkretne potrzeby. Frustrowałam się, bo nic nie pomagało.  Świadomie wiedziałam, że…

to właśnie praca z emocjami przyniesienie największe rezultaty

Aż nastąpił przełom.

Pewnego dnia poznałam terapię schematów zachowań i pracę z Wewnętrznym Dzieckiem. Wtedy wyraźnie zobaczyłam związek dzieciństwa z aktualnie odczuwanymi emocjami i dowiedziałam się, jak – krok po kroku – poznać, przepracować i wzmocnić najważniejsze z nich: złość, lęk, smutek, bezsilność; tak, by wspierały mnie w codziennym życiu, a nie były wyłącznie ciężarem. Czułam, że to początek życiowej rewolucji!

Dominika-autorka-kursu-wewnetrzne-dziecko-siedzi-na-kanapie

Tak zaczęłam odzyskiwać samą siebie

W wyniku terapii:

 • Zmieniłam pracę i założyłam swoją firmę
 •  Wyszłam z toksycznej relacji
 • Zaczęłam realizować marzenia z dzieciństwa
 • Zyskałam większe poczucie własnej wartości
 • Odzyskałam siebie

Można powiedzieć, że wywróciłam całe życie do góry nogami. 😉 Ale to nie znaczy, że pracę nad sobą już skończyłam. O nie! Z najważniejszym i jednocześnie najtrudniejszym miałam się dopiero zmierzyć…

Na zewnątrz się zmieniało, ale wewnątrz wciąż było coś nie tak.

Bo widzisz, choć wiele zmieniłam, wewnątrz nadal czułam, że to nie koniec mojej pracy nad sobą. Była bezsilność, lęk i zmęczenie. Największą bolączką była dla mnie złość. W toku życiowych doświadczeń nauczyłam się traktować ją jako coś złego, dlatego nie pozwalam sobie na okazywanie złości i kierowałam ją w samą siebie. A złość nie musi być zła – wyrażana w dobry sposób to źródło energii, siły i mocy sprawczej! (więcej o tym dowiesz się  z kursu „Zobacz swój lęk”). 

Na zewnątrz nie byłam zależna od innych, ale wewnątrz wiele się działo.

Skończyło się tak, że odczuwałam chroniczne zmęczenie, brak siły i energii do realizacji swoich planów. Czułam jakby emocje były schowane za szczelnie zamkniętymi drzwiami. Dosłownie waliłam głową w mur! Nie było łatwo, ale wiedziałam jednak, że prowadzi mnie do czegoś absolutnie dobrego, dlatego nie poddawałam się i parłam do przodu

I w końcu się udało! Wypracowałam wewnętrzną (najważniejszą!) zmianę – odzyskałam swoją złość i  poczucie sprawczości,  przestało boleć mnie ciało, odzyskałam swoją siłę i bezwarunkową miłość do siebie.  Takiej, której nikt mi nie zabierze. 

Mam w sobie niezależność tą zewnętrzną, ale przede wszystkim wewnętrzną!

Poczucia własnej wartości nie uzależniam już od obecności i działań innych osób. To jednak nie oznacza, że nie potrzebuję do szczęścia innych. Wręcz przeciwnie! Bardzo ich potrzebuję. ❤️ Ale nie są już fundamentem, a raczej pięknym przedłużeniem tego, co dzieje się w moim wnętrzu.

Teraz nie wyobrażam sobie życia bez świadomej pracy ze swoimi emocjami.

Dziś wiem, że rewolucje w życiu wcale nie muszą przynosić zewnętrznych zmian – tych, na których nam najbardziej zależy. Najważniejsza jest zmiana wewnątrz. Skup się na niej, a wraz z nią zmienią się też rzeczy na zewnątrz, tyle że naturalnie i we własnym, bezpiecznym tempie. ❤️

I pamiętaj – to normalne, że w toku pracy nad sobą występują wzloty i upadki, że zmienia się system wartości, że niektóre rzeczy odchodzą z życia, a inne się pojawiają. Na tym właśnie polega rozwój. W dodatku droga każdego z nas jest inna, więc porównania nie mają sensu. Cierpliwości! Kiedy odzyskasz siebie, poradzisz sobie ze wszystkim! ❤️

Dominika-Paprocka-psycholog-praca-nad-soba

Chcesz zrobić krok w stronę lepszego życia?
Zróbmy go razem!

Chętnie pomogę Ci wejść na drogę pracy z emocjami i odzyskiwania samej siebie!

🧑‍🎓 Jestem psychologiem

Skończyłam pięcioletnie studia psychologiczne na Uniwersytecie SWPS, ze specjalnością: psychologia kliniczna. Tam zyskałam solidne podstawy merytoryczne, które wykorzystuję w swojej codziennej pracy.

📖 Skończyłam wiele kursów

Mam za sobą rok szkoły poznawczo-behawioralnej i wiele innych kursów. Dzięki nim poszerzyłam swoją wiedzę w tych specjalnościach psychologii, które interesują mnie najbardziej, czyli… pracy z emocjami. 😉 I stale planuję się rozwijać!

🔐 Przeszłam własną terapię

… I cały czas pracuję nad sobą. Dzięki temu wiesz, że oferuję Ci coś więcej niż tylko wiedzę zaczerpniętą z książek. Dzielę się wskazówkami prosto z życia i chętnie podpowiem, jak możesz wykorzystać swoje unikalne życiowe doświadczenie, by czuć się lepiej.

💞 I po prostu uwielbiam swoją pracę

Każdego dnia pomagam innym w poznawaniu i odzyskiwaniu siebie. To moja ukochana praca, w którą wkładam całe serce. Pacjenci to czują. I potwierdzają w zostawianych na stronie opiniach. 😉

Moje podejście

Czyli czego możesz spodziewać się we współpracy ze mną.

Dominika-Paprocka-psycholog-Odczuj-emocje-radosna-dziewczyna

💛 Empatia

Jestem jak przewodniczka po emocjach, gotowa chwycić za rękę, wskazać kierunek, wesprzeć radą.

Prostota

Nawet najbardziej zawiłe mechanizmy tłumaczę prostym językiem, dając wskazówki zaczerpnięte bezpośrednio z życia.

🌻 Wsparcie

Tworzę atmosferę wsparcia i bezpieczeństwa, w której łatwiej będzie Ci otworzyć się na to, co trudne i wymagające przepracowania.

🙏 Zaangażowanie

Nawet samodzielnie realizując kursy online, wiedz, że zawsze możesz na mnie liczyć – jestem do Twojej dyspozycji mailowej i chętnie odpowiem na pytania.

🌙 Harmonia

Pracujemy z emocjami i schematami zachowań, przywracając równowagę w Twoim życiu,  co z kolei pozwoli Ci odzyskać poczucie siły i sprawczości.

Jak możemy współpracować?

Moim marzeniem było pomagać innym. Dziś to robię – każdego dnia wspieram moich pacjentów w nawiązywaniu kontaktu z emocjami i uzdrawianiu ran z dzieciństwa. Liczba osób, którym mogę pomóc w ramach terapii indywidualnych, jest jednak ograniczona, bo doba zawsze ma tylko dwadzieścia cztery godziny. Właśnie dlatego wpadłam na nowy pomysł – kursy psychologiczne online.

Kursy psychologiczne online

Przygotowałam dla Ciebie jedyne w swoim rodzaju szkolenia online. To konkretna wiedza zaczerpnięta ze studiów i kursów, połączona z moim życiowym doświadczeniem i podana w przystępnej formie wideo. Zobacz!

Co zrobić teraz? To proste!

 • Kliknij okienko kursu, by przeczytać o nim więcej. Tam znajdziesz m.in. spis lekcji i przykładowy fragment kursu.
 • Sprawdź, czy formuła kursu odpowiada Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Niektóre mają więcej teorii, w innych skupiamy się głównie na praktyce.
 • Jeśli tak, kup kurs i zacznij pracować z nim w dowolnym czasie i momencie. Link otrzymasz zaraz po zakupie, a dostęp do szkolenia jest dożywotni.
 • Korzystaj z zebranej tam wiedzy, praktycznych ćwiczeń i… bonusów! Pamiętaj, że tylko aktywna praca z kursem i sumienna wizualizacja stwarza szansę na rozwój.
 • Jeśli w trakcie pojawią się pytania, śmiało do mnie napisz; pomogę. Bo chcę, by współpraca ze mną dała Ci jak najwięcej dobrego.

💛 I już teraz sobie pogratuluj – właśnie robisz pierwszy krok w stronę lepszego życia!

Teraz tylko się nie zatrzymuj – to najważniejsze

Zarezerwuj kurs dla siebie nawet jeśli nie masz pewności, czy w najbliższych dniach znajdziesz na niego czas. Dostępny online, na dedykowanej platformie poczeka na Ciebie, gotowy do odtworzenia w dowolnym miejscu i czasie. W ten sposób zwiększasz szansę, że tym razem naprawdę rozpoczniesz pracę ze swoimi emocjami!

Dołącz do wspierającej społeczności

Odczuj Emocje znajdziesz też na Instagramie! Tam w nieco lżejszej formie dostarczam dodatkowe materiały wspierające budowanie zdrowej relacji z emocjami i samym sobą. Są teksty, grafiki, wideo, a nawet nagrania live, w których możesz aktywnie zadawać pytania o najważniejsze dla Ciebie wątki. Warto! Zwłaszcza że podobno bywam zabawna. 😉

To co? Do usłyszenia i zobaczenia?
Pozdrawiam Cię ciepło
Dominika