Ostatnio zrobiłam sporo porządków w mojej przestrzeni, co myślę, że jest wynikiem porządków w moim wnętrzu

 

To niesamowite jak bardzo to wszystko jest ze sobą połączone

 

Natknęłam się przy okazji na taki post, który myślę, że może być dla Ciebie inspiracją.

TOKSYNY W DOMU TO: 1. Przedmioty, których już nie używasz. 2. Ubrania, których nie lubisz lub nie używałeś od jakiegoś czasu. Podarta bielizna. 3. Zepsute rzeczy. 4. Stare listy i notatki. 5. Martwe lub chore rośliny. 6. Stare rachunki i czasopisma. 9. Zepsute buty. 7. Wszystkie rodzaje śmieci, które wzywają do przeszłości. 8. Zabawki, które nie są używane przez dzieci, nie działają lub są zepsute.

Z ODDZIELENIEM: 1. Zdrowie się poprawia. 2. Kreatywność rośnie. 3. Relacje się poprawiają. 4. Istnieje większa zdolność do rozumowania. 5. Nastroje się poprawiają.

PYTANIA, KTÓRE POMAGAJĄ ODDZIELIĆ: – Dlaczego to trzymam? – Czy to ma coś wspólnego ze mną dzisiaj? – Jakie to będzie uczucie uwolnić to?

ROZDZIELIĆ I POSORTOWAĆ 1.Do darowizny. 2. Do wyrzucenia. 3. Do sprzedania.

ZRÓB OGÓLNE SPRZĄTANIE i użyj skrzynek do organizacji. Zacznij od szuflad i szafek i wykończ każdy element, rób wszystko w swoim własnym tempie… a) Śmieci. b) Naprawa c) Recykling. d) Wątpliwe. e)Prezenty. f) Darowizna. g) Sprzedaż.

PODCZAS SPRZĄTANIA, obserwuj jakie zmiany w tobie zachodzą.

SPRZĄTAJĄC NASZ FIZYCZNY DOM WNOSIMY RÓWNIEŻ PORZĄDEK DO NASZEGO UMYSŁU I SERCA

Ćwicz rozstanie z rzeczami materialnymi, które tylko wypełniają twoją przestrzeń, a zobaczysz jak stopniowo będziesz mógł robić to samo w bardziej transcendentalnych sytuacjach.

♡ Hevina – Znalezione w sieci.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *