Każdy pragnie aby zmiana nastąpiła OD RAZU. Dzisiaj jestem taka, jutro budzę się i ta dam problemów nie ma, znikają

Niestety tak to nie działa, żeby zmienić w sobie emocje, zachowanie, reakcje to wszystko potrzebuje czasu. Najlepsze zmiany to takie, które dokonujemy małymi kroczkami. Zmiana następuje stopniowo. Nie spodziewaj się wielkich efektów od razu. Od razu nie istnieje trzeba uzbroić się w cierpliwość inaczej będziesz bardzo rozczarowany.

Tak właśnie wygląda ten proces. Krok po kroczku dokonujemy przemiany. I pewnego dnia budzimy się rano i ta dam – faktycznie te problemy, które do tej pory zawracały nam głowę – znikają. Tak naprawdę, to my nie pamiętamy, że one istniały, zapominamy o nich, ale to się nie dzieje NAGLE.

Zmiana zadziewa się każdego dnia – każdy Twój krok, każdy Twój proces, każdy Twój wybór doprowadza Cię do zmiany, do tego w jakim momencie życia teraz jesteś. I od Ciebie zależy, w którą stronę pójdziesz. Czy się poddasz i będziesz wegetować.

Czy będziesz frunąć do góry na skrzydłach?

Potrzeba Twojego działania, od samego gadania jeszcze nikt niczego nie zmienił. Ja wiem, że tak jest najprościej, bo dzięki temu zasłaniamy faktyczny problem, ale nic się wtedy nie zmieni. I chociaż nie wiem jak wysokie będziesz miał buty – do tego słupka nie doskoczysz. I am sorry

Jaką decyzje podejmujesz dziś? Wyruszasz ku zmianie czy stoisz wciąż w miejscu?

. I to co ważne to żeby żyć i cieszyć się tym co masz, to co robisz, i w jakim procesie jesteś. Skupiając się cały czas na przyszłość na tym jeśli już będę… to wtedy będę mogła zrobić to i to jeśli już nie będę czuła tego lęku to będę mogła wyjść do ludzi

NIE MA! Masz wychodzić do ludzi z tym co masz teraz, na ten moment swojego życia! Ta idealna część Ciebie nie istnieje teraz! Nie masz co na nią czekać. Teraz taka jaka jesteś, jesteś idealna na ten moment swojego życia w którym jesteś. Wiec skup się na tym co TERAZ możesz zrobić, dla siebie, dla swojego wewnętrznego dziecka, tak żebyś mogła cieszyć się chociaż trochę z tego co JUŻ MASZ.

Mamy w zwyczaju bagatelizować wszystko to co osiągnęliśmy, natomiast krytykować to czego nie mamy. Starczy już! Ile jeszcze czasu będziesz się linczować?

Łatwiej jest żyć tym kim powinnaś być, niż tym kim jesteś teraz.

Wystarczy Już dość Jesteś idealna taka jaka jesteś, że po prostu, że jesteś po tym wszystkim co przeżyłaś Gratuluje Ci! Jestem z Ciebie bardzo dumna i Ty też z siebie bądź! Nie każ się i nie biczuj! STOP! Ja Ci na to nie pozwalam! Ile to jeszcze będzie trwało?

Pamiętaj: Wszystko dzieje się w odpowiednim czasie

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *