Byłam w wielu miejscach, szukałam pomocy, zamknęłam się, bo nikt nie rozumiał, a Ty okazałaś tyle zrozumienia. Tu nie tylko terapia, ale także terapeuta ma ogromny wpływ.

Jesteś na właściwym miejscu i robisz to z serca. Dziękuję Ci ogromnie za to, że mnie wyciągnęłaś z tego najgorszego w czym tkwiłam. Dziś już wiem, że nie ma rzeczy niemożliwych istnieje tylko odpowiedni moment. Dziękuję, to cudowne móc w ten sposób patrzeć na świat, widzieć to wszystko, a przede wszystkim pozwolić sobie czuć . I nie żałować niczego w swoim życiu, bo w końcu każda decyzja, która kiedyś podjęłam przyprowadziła mnie w to właśnie miejsce gdzie teraz jestem, a to dopiero początek!

DZIĘKUJĘ
Wiola Gutowska
Dobro, pozytywna energia, chęć, zaangażowanie i SERCE – to Ci odda Dominika, jeśli zechcesz wejść w głąb siebie. Sposób w jaki prowadzi terapię i jak się temu oddaje jest nieoceniony. Nie ulega wątpliwości, że to dzięki Dominice jestem w tym miejscu emocjonalnym, w którym nigdy nie spodziewałabym się znaleźć. Ba! O ktorym nie miałam pojęcia. Los postawił ją na mojej drodze kiedy byłam na skraju swojej wytrzymałości, a ona jak bohater Marvela mnie uleczyła. Pokazała mi, że to nie moja wina, że ze mną jest wszystko ok, że ta skorupa, którą stworzyłam miała swój początek nie z mojej inicjatywy. Pokazała mi jak z tym walczyć, jak odkrywać siebie i w dalszym ciągu uleczać. Choć jeszcze trochę pracy przede mną, to dziś wiem, że zmiana jaka we mnie zaszła już się nie cofnie, że poradzę sobie, że wiem co robić, kiedy jest źle. Dominika jest profesjonalistą w swej dziedzinie. Jej doświadczenie życiowe i naukowe pomaga tym pogubionym istotom odnaleźć siebie, tę małą osóbkę wewnątrz, która tego pragnie.

Dominika pomaga i uczy kochać siebie!
Roksana
Dziś jest naprawdę dobry dzień. Dzień w którym poczułam że idę w dobra stronę i że dam sobie radę – sama. Dzień w którym dzięki procesowi ściągnęłam z siebie kolejny ogromny ciężar, który niosłam od początku swojego istnienie, a który wcale nie był mój. Jest mi tak lekko. Przepełnia mnie radość i wdzięczność. Nie byłoby mnie tu, gdzie jestem gdyby nie Dominika. To właśnie jej jestem i będę zawsze wdzięczna, za to co dla mnie zrobiła, że była w najtrudniejszych dla mnie chwilach, gdy uświadamiałam sobie wszystkie traumy, których doświadczyłam w życiu, gdy odczuwałam emocje nie do zniesienia, uwalniałam się od kłamliwych przekonań na swój temat. Trwała przy mnie pełna empatii i zrozumienia, nie oceniała, wręcz przeciwnie, wspierała, dodawała odwagi. Nie wiem jak ona to robiła, ze każdy, naprawdę każdy proces to była petarda. Ma niesamowitą intuicję, jakiś „szósty zmysł” dzięki któremu od razu wyczuwa o co w danej sytuacji chodzi. Przy niej zawsze padały najwłaściwsze słowa, takie które czasem mnie samej nie przyszły by do głowy, albo nie przeszłyby przez gardło, a które były konieczne aby zawalczyć o siebie i uleczyć swoje rany. Praca z  to według mnie jedyna słuszna droga – każdy kto tego spróbował ten wie. A praca z Dominiką to czysta przyjemność (nie licząc hektolitrów wylanych łez i tony zasmarkanych chusteczek – ale to nie jej wina) i pełen profesjonalizm.

Dziękuję
Gosia Kolanko
Szczerze polecam sesję z Dominiką, która jest wspaniałą terapeutką – dzięki jej ogromnym pokładom empatii, ciepła, zrozumienia, cierpliwości i mądrości coraz bardziej odzyskuje dostęp do mojego wewnętrznego dziecka i tych trudnych emocji, których doświadczyłam jako mała dziewczynka. Dominika potrafi dopasować się do mojej skrzywdzonej części i krok po kroku, dzięki zaufaniu jakie budujemy na sesjach – przełamuję mój opór i coraz bardziej otwieram się na proces wychodzenia z traumy.
Od pierwszego dnia naszej wspólnej pracy potrafiła podnieść mnie ma duchu i wesprzeć. Dzięki Dominice, uczę się, jak zaopiekować się moja wewnętrzną dziewczynką, co daje mi poczucie sensu, aby pomimo tych wszystkich trudności. iść dalej i walczyć o siebie, o moje lepsze życie.

Jestem naprawdę wdzięczna, że spotkałam ją na mojej drodze.
Roksana Hejda
Niemiecki pisarz Erich Kstber powiedział „nigdy nie jest za późno na dobre dzieciństwo” –
sesje u Dominiki to potwierdzają.

Dominika jest osobą z wielką wrażliwością i intuicją. Ze zrozumieniem i delikatnością podchodzi do najbardziej bolesnych i bezbronnych części psychiki. Z poszanowaniem indywidualnego tempa towarzyszy w podróży do siebie. Jako osoba straumatyzowana, wypracowałam w sobie nieświadomie mechanizmy obronne, które chronią mnie przed zmierzeniem się z rzeczywistością, przed doświadczaniem bólu. Współpraca z Dominiką sprawia, że otaczające mnie mury pomału kruszeją, a kontrola puszcza. Dzięki temu doświadczam to, co od tak dawna odsuwałam od siebie  – emocje.

Tworzone przez Dominikę wizualizacje, otwierają drzwi do tego co zostało we mnie skrzywdzone i wyparte. Podążając za jej słowami, w poczuciu bezpieczeństwa wracam do mojej małej dziewczynki, aby pomóc jej zrozumieć, doświadczanych nadużyć ze strony dorosłych. Zdjąć z niej brzemię i ukochać taką jaka jest.

Podczas sesji uwalniam stłumiony smutek, strach, złość, wstyd… Uczę się rozpoznawać sygnały jakie płyną z ciała pod wpływem emocji.  Uczę się także w jaki budować relację z wewnętrznym dzieckiem oraz w jaki sposób otulać siebie, dbać o siebie i stawać za sobą.

Całość przynosi niemalże natychmiastową ulgę odczuwaną z poziomu psychiki i ciała.

W trakcie terapii, z pomocą Dominiki, odkrywam i uzdrawiam wiele niesłużących  mi przekonań i schematów. Dotyczą one między innymi nadmiernej odpowiedzialności (w tym również za emocje innych osób), czy też mierzenia swojej wartości przez pryzmat tego co zrobiłam, osiągnęłam.
Dziękuję Dominika za piękną i uzdrawiającą pracę. Za przestrzeń jaką masz w sobie na każde z moich trudnych doświadczeń i emocji.

Każde spotkanie z Tobą wnosi w moje życie dobro.
Ania Knapkiewicz
Tutaj nie wystarczy już samo “Merci”, które ma wyrażać więcej niż tysiąc słów. Tych słów jest dużo więcej. Tak samo jak dużo więcej jest emocji – bo o emocje tu właśnie chodzi o ich odczuwanie i odkrywanie! I o moje wewnętrzne dziecko, które się wybudziło z bardzo długiego snu. “Odczuj emocje” prowadzone przez Dominikę to coś diametralnie innowacyjnego, prostego, a zarazem cholernie trudnego, bo trzeba spiąć pośladki i w końcu usłyszeć swój głos. Jak myślisz, że już nie wiesz co i próbowałaś/łes wszystkiego to właśnie TO. Tu nie ma magii i czarodziejskiej różdżki, czy obiecanek cacanek, ale gdy w to wejdziesz to ta realność świata ma coś z nuty magii.

W naszym konsumpcyjny społeczeństwie czegoś brakuje.

Dla mnie jest szczerość autentyczność w tym co reprezentuje całą sobą Dominika prowadząc każdą sesję.  Tak naprawdę to nie są tylko spotkania. Gdy wchodzi się w “Odczuj emocje” dostajesz ogromny pakiet wsparcia na wszelakich polach, które pozwala wyjść z tego bagienka, i dowiedzieć się że czasem warto z nim chwilę pobyć.

Kochana bardzo Ci dziękuję z całego mojego serca! Dzięki Tobie odkrywam świat na nowo każdego dnia. Nawet jak jestem w najczarniejszej dupie, pośrodku niczego to wiem już jak z tego wyjść. Cudne jest to jak wspierasz ludzi, jak sama swoją osobą dajesz niesamowite świadectwo, stając się inspiracją!

Ludzi na świecie jest sporo, ale mam wrażenie, że gdyby można było każdemu ofiarować to co dałaś mi, świat byłby troszkę jaśniejszy.

Dziękuję
Natalia Świtalska