Czy da się odczuwać emocje bez powodu?

 

Czasami możemy czuć, że przecież nic takiego się nie dzieje to dlaczego tak fatalnie się czuje? Mam dom, rodzinę, dzieci to skąd we mnie tyle trudnych emocji?

Nie wiem co się ze mną dzieje, przecież nic takiego się nie stało Dlaczego cały czas chodze przygnębiona, moje całe ciało się odzywa skoro nic się nie dzieje?

nic się nie dzieje nic się nie dzieje

To są właśnie te słowa, które nie dają nam w nocy spać. Przecież nic się nie dzieje

I tak faktycznie. Może być tak, że w Twoim życiu “nic takiego się nie dzieje”

 

ale Twoja podświadomość pamięta coś zupełnie innego, bo to właśnie w podświadomości zostało wszystko zapisane.

 

I czasem wystarczy jakiś zapach, dźwięk, sytuacja, które przenoszą nas nieświadomie to wspomnień z dzieciństwa. Nasze ciało to wszystko pamięta. Te emocje, które masz w ciele są zapisane i potrzebują z tego ciała wyjść. Dlatego często odzywają się w Tobie, bo potrzebują zostać zauważone i przepracowane.

Zawsze jest jakieś źródło emocji, gdzieś wcześniej to wszystko się zaczęło .Kojarzysz sytuację, w której spotykasz się pierwszy raz z jakąś osobą i Twoje ciało dziwnie na nią reaguje mimo, że totalnie jej nie znasz.?

Dzieje się tak dlatego, że czasem nasze ciało reaguje również na energię innych osób. Może być tak, że ta osoba ma w sobie coś co przypomina Ci zachowanie Twojego taty, mamy czy babci. Może tego nawet nie pokazywać w trakcie spotkania, ale Ty to czujesz. Dlatego czasem może być ścisk w żołądku, trzęsienie się ciała czy przerażenie. I od razu zaznaczam i przypominam po stokroć to nie jest tak, że “to z Tobą jest coś nie tak”. Twoje ciało po prostu woła w tym momencie o pomoc i dzięki pracy z wewnętrznym dzieckiem, z Twoją podświadomością możesz to przepracować.

 

A w moim kursie „Zobacz swój lęk” dowiesz się jak pracować z wewnętrznym dzieckiem

 

https://www.odczujemocje.pl/kurs-online

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *